KURUMSAL

TARİHÇE

Firmamız 1949 yılında Ennan Mangutlu ve Hüseyin Tarhan tarafından Eskişehir’de şu anki Atışkan Otel’in bulunduğu yerde kurulmuş olup dizel yakıt sistemlerinin bakımı ve onarımı konusunda faaliyete başlamış ve 1955 yılında motor rektefiye atölyesi açılmıştır.

İlk olarak 1965 senesinde ve daha sonra muhtelif senelerde İzmir Enternasyonal Fuarında Freidman Maier Mazot Pompa Ayar Tezgahlarının, Filli Lizzini Enjektör Taşlama Tezgahlarının, Garrett Turbo Sistemleri’nin, Schwitzer Turbo Sistemleri’nin Türkiye Distribütörü olarak ürünlerin teşhirleri gerçekleştirilmiştir.

1967 yılından itibaren 45 sene süreyle Bosch Dizel Yakıt Sistemleri yetkili servisliği ve muhtelif yıllarda Bosch ana bayiliği yapılmıştır.

1976 yılında şirketimiz Garrett ve Schwitzer Turbo sistemlerinin Türkiye distribütörlüğünü alarak bu konuda satış ve servis hizmeti sunmaya başlamıştır.

1993 yılında Garrett tarafından dünyada yılın distribütörü ödülüne layık görülmüştür.

1987 yılında KKK Turbo Sistemleri’nin Türkiye Distribütörlüğü alınmıştır.

1988 yılından itibaren 8 sene süreyle Holset Turbo Sistemlerinin Türkiye distribütörlüğü sürdürülmüştür. Birçok firmanın distribütörlüğünün şirketimiz bünyesine katılmasıyla turbo sistemleri alanında ürün yelpazesi genişletilmiştir.

1999 yılında BorgWarner Turbo Sistemlerinin Schwitzer ve KKK firmalarını bünyesine katmasıyla bu firmalar için halen sürdürmekte olduğumuz Türkiye Distribütörlüğü görevimizi bu tarihten itibaren BorgWarner Turbo Systems markası ile devem ettirmekteyiz. Şirketimiz 2003 ve 2007 yıllarında dünya çapında 167 BorgWarner Distribütörü içerisinde ilk 5 distribütör arasında yer alarak gösterdiği başarıdan ötürü ödüle layık görülmüştür.

2015 yılında Mitsubishi Turbocharger ile Türkiye distribütörlüğü için anlaşmaya varılmış ve ürün çeşitliliği arttırılmıştır. Yine aynı sene Türkiye’deki turbo piyasasındaki trende bağlı olarak turbo test ekipmanları satışına ağırlık verilmiş ve Turbo Technics marka turbo test ekipmanları satışına ağırlık verilmiştir.

Şirketimiz 69 yılı aşkın tecrübesiyle günümüzde hala alanında lider bir kuruluştur…

MİSYON
 
Sektöründe en güvenilir, en yenilikçi ve maliyeti en uygun ürün, hizmet ve çözümleri sunmak, Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,Çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmaktır.
VİZYON
 
Turbo Sistemleri sektöründe güveni, saygınlığı ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş Köydeş, turbo sektörü alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve içerik sunmayı amaçlar.
 
KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKAMIZ
 

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yasal ve diğer şartlara uyumlu faaliyet gösterilecek

Tüm kaynakların ekonomik ve verimli kullanımı amaçlanacak

Çalışma ortamını güvenli kılarak çalışanların, işletmenin ve üretimin güvenlik ve sağlığını korumak amacıyla mevcut risklerin minimuma indirilmesi sağlanacak

Üretilen her cins atığın miktar ve/veya çevresel etkilerinin azaltılması için önlemler alınacak ,geri dönüştürülebilir veya tehlikeli tüm atıkların güvenli bir şekilde depolanmasıdır 
Köydeş Tamir ve Ticaret
ANA SAYFA
KURUMSAL
TURBO ÜRÜNLERİ
TURBO TEST EKİPMANLARI
TURBO HAKKINDA
SERVİS
GALERİ
İLETİŞİM
ADRES VE TELEFONLARIMIZ
 
İstanbul Merkez;
Köydeş İstanbul İOSB Süleyman Demirel Bulv. Sinpaş İş Modern 2. Kat F30 Başakşehir / İstanbul
 Tel: 0 212 549 86 28 | Fax: 0 212 549 86 29

Eskişehir Şube;
Köydeş EskişehirYenidoğan Mahallesi Polat Alp Sok. No:15 Odunpazarı / Eskişehir
 Tel: 0 222 237 14 40 - 41 | Fax: 0 222 217 35 95
 
SOSYAL MEDYA
Köydeş Facebook Sayfası  Köydeş Instagram Sayfası  Köydeş Twitter Sayfası  Köydeş Google+ Sayfası 
 
Copyright© 2012-2018 - koydes.com.tr
Eskişehir Web Tasarım
Yukarı Çık